Pro tento rok si pro tebe Méďa Kubík připravil novinku, kterou jsou lahodné sušenky. Vyzkoušej vynikající Sušenky s máslem, chutné Čoko sušenky nebo Štrúdlíky s 30% ovocné náplně.

100 gr
100 gr
Jsou baleny v atraktivním sáčku a rozpoznáš je na první pohled. Vyznačují se totiž tím, že mají speciální tvary. Po otevření sáčku tak můžeš najít sušenky, které mají třeba tvar zvířátek, jako je třeba kočička, sova nebo netopýr. Kromě zvířátek se v sáčku ale nacházejí i sušenky v dalších zajímavých podobách, jako je třeba tvar letadla a létajícího balonu. Dokážeš je odhalit všechny?

maslovabig

50 gr
50 gr
Vynikající sušenky s máslem, vhodné ke svačině, třeba se sklenicí mléka, kakaa nebo s čajem. Při bližším pohledu si na sušence můžeš všimnou také otisku pacičky Médi Kubíka.

maslova

30 gr
30 gr
Třicetigramový balíček máslových sušenek Kubík je jako stvořený pro výlety a cestování! Malé pohodlné balení se ti vejde třeba do kapsy, nebo do batohu a společně s hravými tvary sušenek můžeš objevovat různá dobrodružství!

coko

32 gr
32 gr
Ochutnej výborné sušenky s kousky mléčné čokolády! Jsou upečené z z osmi druhů cereálií, obsahují vlákninu a také pět vitamínů.

coko

32 gr
32 gr
Sušenky s kousky čokolády. Čoko sušenky kromě čokolády obsahují také osm cereálií a to pšenici, pohanku, rýži, oves, žito, čirok, kukuřice a ječmen. Sušenky také obsahují hned 6 vitaminů a to thiamin, riboflavin, niacin, vitamin B6, vitamin B12 a kyselinu pantotenovou. I na těchto sušenkách můžeš najít otisk pacičky Médi Kubíka.

coko

30 gr
30 gr
Vyzkoušej nové sušenky s mlékem a rozinkami! Jde o zcela novou příchuť, která zde ještě nebyla, v pohodlném balení na cestování. Ale pozor, sušenky mají kulatý tvar, takže musíš dávat pozor, aby se ti při dobrodružství nikdy nerozkutálely!

coko

23 gr
23 gr
Vynikající Štrúdlík s čokoládovou polevou a 30% ovocné náplně.

coko

21 gr
21 gr
Tři různé druhy, každý s jinou ovocnou náplní. Je lepší Jablko Skořice nebo Mix ovoce? A co teprve tajemná příchuť Višeň Jablko? Rozhodně každý Štrúdlík obsahuje 30% ovocné náplně a vzhledem ke své velikosti je vhodný třeba jako malá sladká tečka po zdravé svačině.